Hakkımızda

* Meşpa Oluklu Mukavva Ambalaj Geri Dönüşüm Hizmetleri İthalat Paz.San.Tic. Ltd. Şti 1994 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

* Şirketimiz Bu süreç içerisinde Bursa piyasasında bölgesel Coca-cola, Özkaynak, Erikli  ve Flores markalarının meşrubat bayiliğini yapmıştır.

* 2006 yılı içerisinde oluklu mukavva sektörüne yönelmiştir.

* Yeni işimizde her türlü oluklu mukavva koli, kutu, seperatör, özel kesim  kutu imalatı yapmaktadır.

* Mevcut ve sürekli yenilenen makina parkımız ile Siz değerli Müşterilerimize Kaliteli Hizmet sunmak öncelikli prensiplerimizdendir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz Yüksek Teknolojiye dayalı, uluslar arası standartlarda hizmet vermek ve üretim yapmak.Her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunmaktır.Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktır.Nitelikli, bilgili, dinamik ve motive olmuş personel ile esnek, dinamik, katılımcı bir organizasyona ve takım ruhu ile rekabeti ve başarıyı esas alan bir yönetime sahip olmak.İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılamakla kalmamakta, daha fazlasını vermek için mükemmeli aramaktadır. Vizyonumuz Dünyadaki en son teknolojileri kullanarak, en iyi teknik servis ve uluslararası eğitim başarılarımızı gelecek nesillere taşımak.Oluşturduğumuz kurum kültürü ile içinde bulunduğumuz sektörün lideri olmak.İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarında çağdaş normları benimsemek.Çalışmak için öncelikle tercih edilen gruplardan biri konumuna gelmektir.

Kalite Politikası

* Müşteri istekleri doğrultusunda zamanında,güvenilir,uygun maliyetli ve kaliteli üretim yapmak.

* Satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak.

* Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip etmek gelecek talepleri karşılamak.

* Ürün ve servis kalitesinin sürekli iyileştrilmesi için tüm personelin katılımını,eğitim,işci sağlığı ve iş güvenliğinde uygun imkanların oluşturulmasını sağlamak.

* Tedarikçilerimizi sistemimizin ayrılmaz bir parçası ve iş ortağı olarak görmek.

* Çevre ve topluma karşı sosyal sorumluluk bilinci ile üretim yapmak ve hizmet sunmak.

* Pazar payımızı genişletmek , rekabet gücümüzü artırmak için kalite ve sistemin sürekliliğini sağlamak.

Çevre Politikamız

* Kaynakların etkin biçimde kullanılması,

* Çevre kirliliğine yol açabilecek olan unsurların tespit edilip kontrol altına alınması ve sürekli iyileştirme sağlayarak bu unsurların önlenmesi,

* Tasarımdan başlayarak prosesin her aşamasında, ürünlerimizin kullanımından kaynaklanabilecek çevresel etkilerin değerlendirilmesi ve minimuma indirilmesi için gerekli önlemlerin alınması,

* Yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimizden kaynaklanan hurda ve atıkların belirlenmesi, kontrol altına alınması, hurda ve atıkların geri dönüşümünde kullanılmasının sağlanması , geri dönüşümü olmayanların yasal yollarla bertaraf edilmesi,

* Olası acil durumlara hazırlıklı olunması, ortaya çıkmasını engelleyecek kontrol sistemlerinin kurulması ve uygulamaya alınması, acil durumların oluşması durumunda olası zararlarının/etkilerinin en alt düzeyde tutulması ve etkin haberleşme yollarının tanımlanması,

* Konularında yasalara uygun, şeffaf çalışmalar yapıp, yazılı ve görsel yollarla paylaşarak çevrenin korunmasına katkı sağlayacağız.